Szukaj

Nissan Note 2006

Nissan Note 2006 Zobacz większe

Nowy

5 Przedmioty

100,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis:

Prezentujemy Państwu Dywaniki gumowe, których jesteśmy dystrybutorem w polsce , dedykowane do wybranych modeli samochodów.

Dywaniki modelowe zaprojektowane specjalnie do marki Państwa samochodu, zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości gumy, którą sami wytwarzamy.

Przestrzegamy najbardziej rygorystycznych wymagań międzynarodowych dotyczących wytwarzania gumy. Nasze Gumowe dywaniki do auta nie zawierają metali ciężkich oraz nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, co zostało potwierdzone atestem PZH.

Dywaniki GEYER & HOSAJA posiadają wyjątkową strukturę plastra miodu. Na skutek takiego rozwiązania woda i brud nie przemieszczają się. Miejsce podparcia pięty zostało dodatkowo wzmocnione, by zapobiec szybkiemu zużywaniu się gumy. Dzięki zastosowaniu wysokiego i mocnego rantu, który nie zagina się przy wyjmowaniu dywanika, woda oraz błoto pośniegowe nie wylewają się do auta.

Dywaniki samochodowe zostały zaopatrzone w specjalny system zabezpieczeń. W górnej części obniżyliśmy rant, by nie przeszkadzał Państwu w czasie jazdy, wchodząc pod pedały. Wszystkie Gumowe dywaniki zostały wyposażone w klipsy mocujące dedykowane do danego modelu samochodu oraz w gumowe kolce, dzięki którym nie ma możliwości przesuwania się. Unikatowe rozwiązanie wieszania, zapobiega powstawaniu odgnieceń oraz zabezpiecza nasze Gumowe dywaniki do samochodu przed dziurawieniem się.

Posiadając nasze Dywaniki do samochodu zyskujecie Państwo estetyczne wykończenie wnętrza auta oraz solidny, polski produkt, który łatwo utrzymać w czystości.