Szukaj

Producenci

Firma Osram to wiodący producent artykułów oświetleniowych. Dostarcza na rynek międzynarodowy komponenty, elektryczne układy zasilające, jak i kompletne oprawy, systemy zarządzania oświetleniem oraz rozwiązania oświetleniowe. Produkty tej marki są dostępne na polskim rynku od 1991 roku.

Firma Osram dba o najwyższą jakość produktów, czego potwierdzeniem może być wieloletnie utrzymywanie się na pozycji lidera w zakresie produkcji oraz sprzedaży artykułów oświetleniowych. Trwałość, bezpieczeństwo i komfort to główne cechy produktów tej marki.
W swojej działalności nie zapomina o realizacji założeń polityki odpowiedzialnego i ekologicznego biznesu. Aktywnie bierze udział w rozwoju sportu i sztuki, będąc sponsorem wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Sprawdź, czy Twój produkt jest oryginalny lub przejdź do aplikacji doboru żarówek

Tekst

Tekst

Philips to firma o szerokim zakresie działalności. Jest jednym z liderów w dziedzinie technologii. Kładzie nacisk na innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości życia ludzi. Poza produktami konsumenckimi, wprowadza także nowoczesne rozwiązania w dziedzinie opieki medycznej. Philips jest również producentem artykułów oświetleniowych. Pierwsza żarówka tej marki pojawiła się na rynku ponad 120 lat temu, a pierwsza produkcja na terenie naszego kraju ruszyła w 1922 roku w Warszawie.

Łącząc innowacyjne podejście z wiedzą na temat potrzeb klientów, firma Philips tworzy wysokiej jakości nowoczesne produkty dostosowane do oczekiwań konsumentów. Mimo najnowocześniejszych technologii, wykorzystywanych w produkcji, firma kładzie nacisk na to, by były one przyjazne i łatwe w obsłudze.

Tekst

Tekst

Firma General Electric funkcjonuje w ponad 100 krajach na świecie. Oficjalnie powstała w 1892 roku w wyniku fuzji dwóch przedsiębiorstw: Edison Electric Light Company oraz Thomson-Houston Company. Dzięki połączeniu sił dwóch firm, posiadających większość kluczowych wówczas patentów w dziedzinie produkcji i wykorzystywania prądu elektrycznego, uzyskała dominującą pozycję na rynku w tej dziedzinie.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około 300 tysięcy pracowników. Najlepsi specjaliści zajmują się m.in. produkcją silników lotniczych, urządzeń do wytwarzania energii czy wytwarzaniem technologii zabezpieczeń elektronicznych.

Firma General Electric zaznacza również swoją obecność na rynku usług finansowych. Opiera swoją działalność o współpracę z lokalnymi społecznościami, środowiskami biznesowymi i naukowymi oraz rządem.

Tekst

Tekst

Tungsram to węgierska firma utworzona pod koniec dziewiętnastego wieku. Na początku działalności zajmowała się produkcją żarówek. Z czasem poszerzyła swój asortyment o lampy elektronowe. W okresie międzywojennym na terenie Polski powstała filia firmy Tungsram, produkująca żarówki oraz lampy.

Obecnie firma Tungsram jest jednym z czołowych producentów żarówek samochodowych. Przedsiębiorstwo kładzie nacisk na wysoką jakość, wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Przeznacza dużą ilość środków na rozwój technologii w nowoczesnych laboratoriach, w których zatrudnia specjalistów o wysokich kwalifikacjach technicznych. Produkcja odbywa się z wykorzystaniem całkowicie zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Żarówki wytwarzane przez firmę Tungsram posiadają certyfikaty wielu światowych producentów samochodów.

Tekst

Tekst

Firma Narva rozpoczęła swoją działalność w 1948 roku na terenie Niemiec. Obecnie jest uznawana za lidera wśród producentów żarówek samochodowych. Produkty marki Narva sprzedawane są w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Firma produkuje żarówki oraz lampy wyładowcze zarówno do samochodów, jak i motocykli. Pierwsze żarówki halogenowe wprowadziła na rynek w latach sześćdziesiątych. Później, dzięki wykorzystaniu utwardzonego szkła, dokonała szybkiej ekspansji, która doprowadziła do obecnego sukcesu firmy.

Produkty marki Narva cieszą się popularnością wśród klientów, ponieważ udało się połączyć wysoką jakość, potwierdzoną certyfikatami, z przystępną ceną.

Tekst

Tekst

Tekst


Firma Hella funkcjonuje na polskim rynku od 1993 roku. Swoje produkty sprzedaje na terenie Polski oraz Litwy. Zajmuje się dystrybucją towarów na rynku wtórnym. W swojej ofercie posiada artykuły oświetleniowe, w tym również żarówki samochodowe. Odbiorcami samochodowych produktów oświetleniowych są między innymi producenci autobusów, maszyn rolniczych czy pojazdów specjalnych.

Hella w swojej ofercie posiada także produkty elektroniczne, elektrotechniczne oraz systemy termiczne. Dodatkowo dostarcza również elementy wyposażenia warsztatowego, takie jak: stacje do obsługi klimatyzacji czy urządzenia diagnostyczne.

Firma Hella prowadzi także dodatkową działalność, obejmującą prowadzenie szkoleń w zakresie wspomagania sprzedaży czy serwisu technicznego.

Tekst

Tekst

Bosch to jedna z najbardziej znanych niemieckich marek. Na polskim rynku pojawiła się w 1991 roku. Obecnie działa w ponad 150 krajach.

Bosch stawia na innowacyjność we wszystkich czterech sektorach, w których prowadzi działalność: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, Energy and Building Technology. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne rozwiązania w dziedzinie motoryzacji, które znacząco wpłynęły na rozwój tej branży. Bosch dostarcza części zamiennych do wszystkich modeli samochodów. Jest wiodącym producentem m.in. akumulatorów, czujników, filtrów, klocków hamulcowych, świec zapłonowych czy żarówek samochodowych. Produkty te cieszą się duża popularnością ze względu na ich wysoką jakość i precyzję wykonania.

Poza częściami samochodowymi, firma Bosch jest dobrze znana jako producent sprzętów gospodarstwa domowego. Specjalizuje się także w produkcji napędów i sterowań. Oferuje również rozwiązania  z zakresu ochrony, bezpieczeństwa i komunikacji.